Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

 

TATRY WYSOKIE Vila ALTWALDORF B&B apartamenty noclegi Slowacja

Adres obiektu Okruzna 161/266, 05952 Stará Lesná
 

Fotogaleria obiektu
 
 

TATRY WYSOKIE – Kompleks narciarski - Tatranska Lomnica 3000 m - Wakacje w górach - Super Niskie Ceny

 

Stara Lesna - Tatranska Lomnica 3000 m

Pensjonat rodzinny Willa Altwaldorf B&B to nowozbudowany pensjonat w cichym otoczeniu, obok lasu, na skraju miejscowości Stara Leśna - Tatry Wysokie - Slowacja. W willi jest sporo możliwości noclegowych w mniejszych albo większych apartamentach dla 2-6 osób. Są one wyposażone są w TV i samodzielne łazienki (prysznic, umywalka, WC). Każdego ranka w naszej jadalni możecie cieszyć się z obfitych śniadań kontynentalnych. Dodatkowo oferujemy duży samodzielny apartament, idealny dla większych grup. Dysponuje on dużą świetlicą z TV+SAT, kuchnią, łazienką, 2xWC oraz pokojami 1/4, 2/3 oraz 2/2. W sezonie dostęp do internetu, dodatkową opłatą dzien 0,80 e.

Parkowanie jest możliwe na ogrodzonym parkingu w ogrodzie. Możliwość jazdy na nartach w 5 ośrodkach narciarskich, w 3 ośrodkach możliwość zniżek, skibusy za darmo, końskie zaprzęgi, nowy ośrodek narciarski w Tatrzańskiej Łomnicy - 3 km, Aquapark Poprad 10 km.

Bardzo dobre miejsce jako baza wypadowa do górskich wędrówek. W pobliżu  atrakcje turystyczne, kąpieliska termalne, góry, stoki, narty, zamki, zabytki UNESCO, ośrodki.

Okolice T. Wysokich to nie tylko doskonałe miejsce na spacery i wędrówkę
szlakami górskim to też możliwość wybrania się na wycieczkę rowerową.
Oczywiście jazda na rowerze po terenach górskich wymaga dużo lepszej
kondycji niż jazda po ścieżkach rowerowych, jednak ilość tras
pozwala wybrać odpowiednią do możliwości.

Możliwość parkowania w ogrodzie. Możliwość wypoczynku i korzystania z grila w ogrodzie. W pobliżu możliwość korzystania z pływalni, kortów tenisowych, fitness, wypożyczalni rowerów. Stara Leśna to bardzo dobre miejsce jako baza wypadowa do górskich wędrówek...

Zwierzęta nie są akceptowane.

GPS Stara Lesna Vila Altwaldorf: GPS suradnice: N 49°8’20.04" E 20°17’56.4"

Kontakt: privat-o@isternet.sk    ///   www.altwaldorf.sk

 

VILA  ALTWALDORF   B&B

Rozklad pokoi: 1x2, 2x2+1, APT: 1x2, APT: 2x2, APT: 1x2+1x3, 2x APT: 3x2, maks. ilość osób: 29 Pensjonat rodzinnego charakteru na obrzeżach miejscowości na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Trzy pokoje 2-osob. (dwa pokoje z balkonem, dwa pokoje z możliwością dostawki - rozkład. łóżko), pokoje z TV-SAT i własną łazienką (prysznic) z WC; pięć apartamentów: jeden apartament z pokojem 2-osob., pokojem dziennym z TV-SAT; jeden apartament z pokojem 2-osob. i pokojem 3-osob., pokojem dziennym z TV-SAT; dwa apartamenty z trzema pokojami 2-osob. i TV-SAT (jeden z balkonem), we wszystkich apartamentach własna łazienka (prysznic) z WC; wspólna jadalnia z kominkiem, TV-SAT (otwarta podczas śniadania), taras, siedziska w ogrodzie, ognisko, gril. CO gaz. Obowiązkowe śniadania. Nie przyjmujemy domowych zwierząt. Parkowanie na podwórku. Sklep 500m. Restauracja 100m. Autobus 200m. Pociąg (Stacja kolejowa Stará Lesná) 3km.

Całość miasta Wysokie Tatry i Vila Altwaldorf znajduje się w terenie chronionym Tatrzańskiego Parku Narodowego, dlatego nie można uprawiać tutaj wszystkich rodzajów turystyki. Na obszarze podtatrzańskim, który dzieli się na dwa główne regiony Spisz oraz Liptov, znajduje wiele atrakcji przyrodniczych i turystycznych, które mają z Tatrami pośredni związek, a bez obejrzenia których pobyt w naszym mieście byłby niepełny. Do najważniejszych atrakcji regionu należy spływ Dunajcem na drewnianych tratwach, muzeum wsi Liptowskiej w Pribilinie, rezerwat architektury ludowej w Ždiari, kąpieliska z wodami termalnymi w Poprade oraz we Vrbovie, gotycka architektura Spisza, muzeum przyrodnicze rzeźb drewnianych w Východnej oraz Park Narodowy Słowacki Raj i Jaskinie Demänovské.

Tatrzańska Łomnica – Wysokie Tatry

Tatrzańska Łomnica – Stara Lesna 3000 m

W ośrod­ku nar­ciar­skim Ta­trzań­ska Łom­ni­ca funk­cjo­nu­je naj­dłuż­sza nar­to­stra­da na Sło­wa­cji o dłu­go­ści 6,5 km. Atrak­cyj­ne po­ło­że­nie ca­łe­go ośrod­ka nar­ciar­skie­go w Ta­trzań­skiej Łom­ni­cy na wy­so­ko­ści od 900 do 2200 m n.p.m. (od dol­nej sta­cji ko­lej­ki gon­do­lo­wej do gór­nej sta­cji 2-oso­bo­wej ko­lej­ki krze­seł­ko­wej w Sio­deł­ku Łom­ni­cy) gwa­ran­tu­je jazdę na nar­tach około 160 dni w roku.

Cał­ko­wi­ta prze­pu­sto­wość ośrod­ka wy­no­si 9600 osób/godz. Przy­go­to­wa­nych jest ponad 10 km sztucz­nie na­śnie­ża­nych tras.

Naj­więk­szą in­we­sty­cją w se­zo­nie 2013/2014 w Ta­trzań­skiej Łom­ni­cy bę­dzie nowa 15-oso­bo­wa ko­lej­ka gon­do­lo­wa Dop­pel­mayr ze sta­cji Start do sta­cji Łom­nic­ki Staw (Skal­na­te Pleso). Ko­lej­ka umoż­li­wi jazdę przy wie­trze o pręd­ko­ści do 90 km/h. Na tra­sie Start - Skal­na­te Pleso kur­so­wać bę­dzie 37 kabin, które za­pew­nią prze­pu­sto­wość 2400 osób/godz.

Nowa kolejka linowa zastąpi wysłużoną 4-osobową kolej gondolową, która kursowała od 1995 roku i przewiozła ponad 6 milionów turystów. Nowe gondole będą bardziej odporne na podmuchy wiatru.

Inne nowości w Tatrzańskiej Łomnicy:

 • nowa, poszerzona trasa zjazdowa 3 Esicka o kolorze czerwonym z Łomnickiego Stawu do stacji pośredniej Cucoriedky o długości 1560 m oraz nowa niebieska trasa zjazdowa Bukova Hora II (Bukowa Góra II) o długości 500 m. Obie nowe trasy będą sztucznie naśnieżane
 • modernizacja restauracji na Łomnickim Stawie, która zostanie powiększona z 90 miejsc do 250 oraz dodatkowo dobudowany zostanie taras o pojemności 100 miejsc z malowniczymi widokami na Tatry


 
 

Na terenie obiektu:

   
 


 

Wyposażenie pokoi:

    
 


 
Wyświetleń: 39693
 


 

 

Okolice

 
~  3 km -  Noclegi Nová Lesná(71)
~  4 km -  Noclegi Tatranská Lomnica(59)
~  4 km -  Noclegi Tatranská Lesná(5)
~  5 km -  Noclegi Veľká Lomnica(44)
~  5 km -  Noclegi Veľký Slavkov(29)
~  9 km -  Noclegi Kežmarok(27)
~  9 km -  Noclegi Poprad(115)
~10 km -  Noclegi Vrbov(38)
~13 km -  Noclegi Štôla(23)
~15 km -  Noclegi Ždiar(87)
~18 km -  Noclegi Štrbské Pleso(24)
~19 km -  Noclegi Hrabušice(53)
 

 

Tagi
 • altwaldorf
 • godne polecenia nocleg na słowacji
 • noclegi stara leśna
 • Pociag do starej lesnej,slowacja
 • s stara lesna noclegi
 • stara leśna noclegi
 • stara leśna słowacja noclegi
 • stara leśna słowacja tanie noclegi
 • stara leśna słowacja-pensjonaty
 • tanie noclegi stara lesna
 • tanie nocowanie altwaldorf
 • villa altwaldorf
 • Villa Altwaldorf
 • Villa Altwaldorf.
 • wyskoie tatry spanie noclegi
 


Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie